پرینت

خاطرات تور آزمون های بین المللی، استانبول، ژولای ٢٠١٣، مرداد ١٣٩٢

نوشته شده توسط مهندس عباس پورفرخی.

 اطلاعات اولیه سفر:

تاریخ رفت: یکشنبه 21 ژولای 2013 برابر با 30 تیرماه 1392 -- ساعت پرواز: 3:20 بامداد -- نوع پرواز: هواپیمایی ترکیش ایرلاین

همراهان: محمد رضا احمدی راد، هما پور نعیم، امیر عباسی نژاد، مصطفی رسول پور، مجید سعادت، سامان فلاح همگی از مشهد و علی توکلی از یزد و رسول جمشیدی نیا از کرمانشاه که هر دو تا شون پس از اومدن به تهران با پرواز های تهران میان و توی فرودگاه آتاتورک استانبول به ما ملحق میشن.

 i3center Istanbul 01 2e901

قبل از سفر:

همه خاطرات قبل از سفر رو نمیتونم تعریف کنم. هزار و یک اتفاق و اضطراب بوده، کلی اتفاق پس و پیش و همزمان که هر کدومشون منو تا مرز نیم سکته جلو برد. چون بچه ها ثبت نام و اعلام حضور قطعیشون در این سفر با هم هماهنگ نبود برای گرفتن بلیط و هتل خیلی اذیت شدیم. یک هفته قبل از سفر یه جلسه هماهنگی و آشنایی بین بچه های تور در دفتر مرکزی مجتمع انفورماتیک بین الملل برگزار کردیم تا قبل از جلسه به خاطر گرون بودن پرواز های ترکیش ایرلاین از مشهد به استانبول،

تصمیم گرفته بودیم با بچه ها بریم تهران و از اونجا با پرواز های ایرانی بریم استانبول، توی این چند روز گذشته هم کلی با آژانس های تهرانی برای گرفتن انواع بلیط های پرواز های ایرانی به استانبول مذاکره کرده بودیم اما روز جلسه پس از گفتن مزایا و معایب رفتن به تهران و سپس به استانبول و یا پرواز مستقیم از مشهد به استانبول، رای گیری نهایی مشخص کرد که همه به خاطر خستگی کمتر و کاهش نگرانی، دوست دارند با پرواز مستقیم از مشهد برن تا استانبولف پس افتادیم دنبال پرواز مستقیم. با چند تا آژانس صحبت کردیم هیچکدومشون 7 تا بلیط خوش قیمت نداشتند قیمت بلیط روی مرز یک میلیون سیصد هزار تومان میچرخید.

پرینت

دفترچه خاطرات بین الملل

نوشته شده توسط ایمان.

دانشجویان و همراهان عزیز بین الملل؛

این وبگاه برای ثبت خاطرات خوش شما عزیزان در مجتمع انفورماتیک بین الملل در نظر گرفته شده تا تجربیات و خاطرات خود را با دیگر اعضاء خانواده بزرگ بین الملل به اشتراک بگذارید.

لطفا با نظرات خود ما را خوشحال نمایید.

Web Analytics