Print

تاریخچه بین الملل

on . Posted in تاریخچه بین الملل

پیشینه مجتمع انفور ماتيك بين الملل

 

مجتمع انفورماتيك بين الملل به منظور معرفی، بستر سازي و ايجاد زمينه مناسب جهت به كارگيري علومIT   با رویکرد تربیت نیروی های تخصصی در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعاليت خود را آغاز نمود و در طول اين مدت یکی از پیشگامان صنعت IT  در استان پهناور خراسان بوده است. در طول این مدت، مجتمع بیش از 350000 نفر ساعت آموزش در زمینه های مختلف برگزار نموده و با اخذ بیش از 12 عنوان مجوز و بکارگیری اساتید و پرسنل مجرب و با بکارگیری جدیدترین متد و استانداردهای بین المللی علاوه بر آموزش، مشاوره ، طراحی و اجرای پروژه های ITرا نیز عهده دار شده است.

مجتمع انفورماتیک بین الملل در سال 1381 با بهره مندی از توان تخصصی کادری مجرب و کارشناسانی متخصص، فعالیت حرفه ای خود را آغاز نمود.

i3center 81

پس از گذشت یک سال و تلاش شبانه روزی اعضاء و پرسنل و اخذ مجوز های گوناگون ، مجتمع کوچک بهار 2 جای خود را به ساختمان جدید مجتمع انفورماتیک بین الملل در خیابان بهار 3 داد. و از آنجا فعالیت های اصلی مجتمع آغاز گردید.

i3center 82

در کمتر از یک سال از انتقال به مکان جدید، به خاطر افزایش میزان فعالیت های مجتمع و گسترش میزان محبوبیت عمومی مردم نسبت به تازه های فناوری اطلاعات ، باز هم فضای موجود کوچک احساس شد و بار دیگر مجبور به نقل مکان به فضای بزرگتری در خیابان بهار 4 بلوار سجاد مشهد شدیم.

i3center 84

از بهمن 1384 لغایت اردیبهشت 90 به ساختمان 141 خود واقع در بلوار فردوسی حدفاصل میدان جانباز و ثمانه انتقال یافت.

i3center 85

از خرداد 1390 تا آبان ماه 1395 به ساختمان  201  واقع در بلوار فردوسی- حد فاصل میدان جانباز و چهارراه مهدی انتقال یافت.

 

i3center 90

 

و اکنون در ساختمان جدید خود به آدرس بلوار فردوسی - چهارراه مهدی - مهدی 3 - پلاک 24 انتقال یافته است.

 

2.1 1.1 3.1

Web Analytics