Print

بین الملل هم به کمپین "من هم هستم" پیوست

Written by admin on . Posted in اخبار

مجتمع انفورماتیک بین الملل نیز به جمع حامیان کمپین تبلیغاتی "من هم هستم پیوست".

"کمپین من هم هستم. فعالیتی خیرخواهانه از بنیاد کودک ایران و شرکت دنت"


بنیاد کودک حالا یک فکر جدید دارد. بچه های مناطق محروم ایران، تنها چیزی که اصلا در برنامه روزشان پیدا نمیشود صبحانه است ......... اینجای داستان بود که دنت هم به میدان آمد. یکی باید چراغ اول را روشن میکرد. چراغ اول برای راه اندازی «پروژه صبحانه کودکان مناطق محروم»، ۵۰ میلیون تومان پول بود. راه آسانی پیدا شد. بنیاد کودک و دنت.........دست در دست برای یاری رساندن همراه با 50 هزار یاور که در صفحه وب سایت دنت ثبت نام می کنند این پروژه را شروع خواهند کرد، دنت به جای هر نفر ۱۰۰۰ تومان یعنی جمعا ۵۰ میلیون تومان به بنیاد کودک پرداخت میکند. هر ثبت نام شما در این کمپین یعنی که ما هم با دنت در این راه همراهیم و این دلگرمی بزرگی است که دنت بتواند از این پس در کارهای انسانی مثل این حاضر شود.
حالا چراغ اول پروژه صبحانه باید روشن بماند. شما هم که تا اینجا آمدید حتما این چراغ را روشن نگه میدارید. سند حضورتان در این کار زیبا را به شکل پوستری با نام و عکس خودتان ایمیل می کنیم. اگر آن را برای دیگران بفرستید به فراگیر شدن این کار کمک کرده اید. تا به ۵۰ هزار یاور برسیم، چقدر خوب که شما هم هستید......

از کلیه بین المللی های عزیز که همیشه در کنار کسب علم و تخصص، دغدغه های اجتماعی خویش را نیز فراموش نمیکنند میخواهیم در این حرکت خیرخواهانه، یار و یاور همیشگی باشند. برای عضویت رایگان در این طرح به آدرس: http://www.danette-ir.com/donation/donationhome.aspx مراجعه کنید.

donation i3center 93191

Web Analytics