Print

آغاز ثبت نام دوره میکروتیک

on . Posted in اخبار

i3center 107318-2010-1-3-17-29-38

 با سلام

بدینوسیله به اطلاع خانواده بزرگ بین الملل می رساند که ثبت نام دوره  میکروتیک از هم اکنون آغاز گردیده است.

معرفی دوره:

Router OS  میکروتیک مبتنی بر کرنل لینوکس بوده که قابلیت نصب بر روی Router Board ها و یا یک PC  معمولی را داراست واز ویژگی های بسیار منحصر به فردی برخوردار می باشد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
سرویس هایی مانند Firewall , Bandwidth management , Nat و ... همگی به صورت پیش فرض در Layer 3  کار می کند این موضوع باعث می شود که Performance این سیستم در مقایسه با سیستم های مشابه بسیار بالاتر باشد اما لازم به ذکر است که این سرویس ها را می توان طوری تنظیم کرد که دستگاه در لایه های بالاتر نیز کار کند به عنوان مثال می توان با استفاده از Header Layer 7 سرویس های Routing , NAT ر طوری تنظیم نمود که عملیاتشان را بر فرم Application Based انجام دهند.

ویژگی دوم میکروتیک پایداری آن است . میکروتیک که همانند یک Router  قوی از سرعت Boot  بالا و عملکرد خودکار برخوردار می باشد و نیازی به Login  کردن یا استارت کردن سرویس خاصی ندارد علاوه بر این که از طریق پورت Console می توان به میکروتیک متصل گردید می توانیم از طریق Web , SSH , Telnet و رابط گرافیکی که به همراه آن ارائه می گردد(Winbox)  نیزبه آن متصل شویم و تنظیمات را انجام دهیم.از ویژگی های دیگر میکروتیک این است که می توانیم به راحتی در عرض چند دقیقه یک دستگاه میکروتیک را تنظیم کنیم و حتی تنظیمات را به راحتی Import و Export کنیم. مشخصه بارز این دستگاه این است که می توان آن را روی یک PC  معمولی Pentium 2) با فضای (RAM 64 m نصب نمود و مقدار زیادی پهنای باند را مدیریت کرد و اعمالی مثل Filtering , NAT را به راحتی روی آن انجام داد در واقع با استفاده از میکروتیک می توانیم از یک PC ساده یک Router  کارآمد ایجاد کنیم که این موضوع باعث می شود که با اضافه کردن پورت به کامپیوتر به راحتی از آن ها می توان درRouter OS  استفاده کرد .


مدرس دوره:جناب مهندس ممر آبادی
روز و ساعت تشکیل:شنبه ها /ساعت 13 - 9
تاریخ شروع دوره:91/04/17
آخرین مهلت ثبت نام:91/04/13
شهریه دوره :200،000 تومان

Web Analytics