Print

ثبت نام زمستانه متخصص ارشد طراحی وب

on . Posted in اخبار

sabte-name-ciw 

      معرفی دوره

مدارک تخصصی شرکتProsoftکه در حالت کلی تحت عنوان مدرک تخصصیCIWشناخته می شود از جمله مدارک بسیار با ارزش در زمینه طراحی و پیاده سازی سیستم های نرم افزاری تحت وب از جمله وب سایت ها،خدمات تجارت الکترونیکی،نرم افزارهای کاربردی تحت وب وهمچنین مدیریت ساختارهای شبکه ای وابسته به آنهاست.شایان ذکر است که این مدارک بیانگر تسلط کامل فرد به طراحی و پیاده سازی وب سایت ها و ساختار آنها،اسکریپت نویسی ،ایجاد مولتی مدیاو اعمال استاندارهای تجارت الکترونیک می باشد.
آنچه در این دوره می آموزید
دوره مذکور شامل 3 سطح می باشد:

 :CIW Associate(Foundation)در این بخش مبانی اساسی در زمینه شبکه ،اینترنت،و همچنین زبان های برنامه نویسیHTML,XML , XHTML  وCSSارائه می گردد.
: CIW Web Design Professional در این بخش مباحث مرتبط با تجارت الکترونیک در جوامع جهانی (E-commerce)همچنین مباحث مرتبط با طراحی گرافیکی وب سایت با نرم افزارهای کاربردیDreamweaver CS5 -Multimedia Flash CS5-   Adobe  Photoshop CS5به طور جامع و کامل  طی دوره های جداگانه ارائه می گردد.
: CIW Web Development Professionalدر این بخش مباحث مرتبط با نرم افزارهای کاربردیJAVA Script،AJAX،CMS،به علاوه زبانه برنامه نویسیPerlکه زبان اختصاصی دورهCIWمی باشد ارائه می گردد.
 شایان ذکر است که مجتمع انفورماتیک بین الملل جهت هر چه کاربردی تر و جامع تر شدن دوره مذکور ،دورهPHP & My SQL را نیز به طور جمع و کامل در این سطح به عنوان هدیه به دانشجویان گرامی ارائه می دهد.
مدت زمان دوره : 240ساعت                                           تاريخ شروع 90/11/16
روزهاي تشكيل :روزهای فرد 18:30 الی 21 و جمعه ها 11 الی14   
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد آموزش مجتمع انفورماتیک بین الملل تماس حاصل نمائید.    

Web Analytics