Print

خبر شماره ی 8

on . Posted in اخبار

 موفقیت های پی در پی در حال اتفاق است

istanbol

خبر شماره 8
دوستان عزیز سلام

امروز شنبه 4 اگوست آخرین روز آزمون های تیم اعزامی به استانبول است و بچه های تیم به همراه سرپرست تیم فردا 5 آگوست ساعت 8:30 شب به وقت استانبول این شهر رو ترک میکنند و به احتمال فروان ساعت 2 بامداد روز دوشنبه وارد فرودگاه مشهد خواهند شد. و اما بهترین نتایج تیم امروز رقم خورد.

miss azadeh shakerimohamad niamr dehghan nayerimr ghasemi

1- آقای مهندس حسین دهقان نیری با قبولی در آزمون Microsoft 70-686  علاوه بر کسب گواهینامه این آزمون، موفق شد گواهینامه MCITP: Enterprise Desktop Administrator on Windows 7 را نیز کسب کند. این موفقیت بزرگ رو به ایشون و خانواده محترمش تبریک میگیم.
2- آقای مهندس حمزه محمد نیا آزمون CIW Security Associcate رو با صد در صد امتیاز قبول شد و علاوه بر کسب این گواهینامه از کمپانی معتبر Prosoft به خاطر قبولی و داشتن گواهینامه CEH در سفر قبلی تیم به استانبول، اکنون موفق به کسب گواهینامه CIW Security Specialist شده اند.
3- خانم مهندس آزاده شاکری آزمون Microsoft 70-647 رو با موفقیت به پایان رساندند و علاوه بر کسب این گواهینامه ارزشمند، به خاطر قبولی در 4 آزمون قبلی، موفق به کسب گواهینامه معتبر
MCITP: Enterprise Administrator on Windows Server 2008 شدند.
4- آقای مهندس علیرضا قاسمی آزمون Microsoft 70-685 را با موفقیت پاس کردند و علاوه بر کسب گواهینامه این تخصص مایکروسافت، به خاطر قبولی 3 روز قبل در آزمون Microsoft 70-680 موفق به کسب گواهینامه MCITP: Enterprise Desktop Support Technician on Windows 7 شدند. لازم به توضیح است که نامبرده روز قبل نیز موفق به کسب گواهینامه MCITP: Enterprise Desktop Administrator on Windows 7 شده بود. تبریکات فراوان ما تقدیم ایشان باد.
5- آقای مهندس حمزه محمد نیا با کسب نمره قبولی در آزمون Microsoft 70-680 علاوه بر کسب گواهینامه این مهارت موفق به کسب مدرک MCTS شده اند.

محدثه حیدرعلی - 4 آگوست 2012 ساعت 16

Web Analytics