Print

تور آزمون اعزام به دبی مهر91

on . Posted in اخبار

tour


جزئیات جدید ترین تورهای مسافرتی به مقصد دبی برای بازدید از نمایشگاه جیتکس 2012 و حضور در مرکز آزمون های بین المللی مایکروسافت، سیسکو، کامپتیا و ....
(مهر 1391)

Dubai- 14 Oct 2012

دانشجویان عزیز و علاقمندان به کسب گواهینامه های بین المللی IT

حضور در مراکز Testing Center رسمی و شرکت در آزمون های بین المللی کمپانی های صاحب برند در دنیا و اخذ گواهینامه های جهانی از مراکزی نظیر مایکروسافت، سیسکو، کامپتیا، پروسافت و ..... گواهیست بر اثبات سطح بالای دانش و تخصص شما برای مراکز شغلی و کسب موقعیت های اجتماعی.
اما تحریم های جهانی علیه کشور ما و عدم رعایت حقوق کپی رایت کمپانی های مطرح IT در ایران موجب شده است که امکان برگزاری آزمون ها در ایران از علاقمندان دریغ شده و دانشجویان ایرانی جهت کسب این مدارک ارزشمند مجبور به حضور در کشور های دیگر شوند. این اتفاق موجب ایحاد نگرانی هایی نظیر سختی های آزمون، عدم شناخت و آشنایی با سئوالات آزمون، اضطراب های حضور در یک کشور بیگانه، عدم آشنایی با شرایط ثبت نام و حضور در مراکز آزمون و .... بسیاری دلایل دیگر موجب شده است که همیشه بخش بالایی از فارغ التحصیلان دوره های ارزشمند مایکروسافت، سیسکو، کامپتیا و پروسافت تنها به اخذ مدارک داخلی بسنده کرده و قید بدست آوردن مدارک معتبر بین المللی را بزنند. حال آنکه اهمیت و ارزش مدارک بین المللی بر هیچ اهل فنی پوشیده نیست.

exam result

بر همین اساس دپارتمان آزمونهای بین المللی مجتمع انفورماتیک بین الملل علی رغم وجود سختی ها و نگرانی های خاص، وظیفه خود دانسته است که کلیه تسهیلات لازم را برای اعزام دانشجویان و فارغ التحصیلان کلیه دوره های بین المللی IT از قبیل MCITP, CEH, CCNA, CCNP, CWNA, A+, Network+, CIW به Testing Centerهای رسمی جهت اخذ مدارک بین المللی را انجام دهد تا بدین شیوه بخش بیشتری از دانشجویان بتوانند شیرینی کسب مدارک جهانی را درک کنند.
اعزام دانشجویان به مراکز آزمون بین المللی از دیرباز جزو فعالیت های خدماتی مجتمع انفورماتیک بین الملل بوده است در برهه ای از زمان دانشجویانمان را به تست سنترهای شهر دبی در کشور امارات متحده عربی میبردیم لکن به علت سخت گیری های خاص کشورهای عربی، مدتیست که دانشجویان علاقمند را به شهرهای استانبول در کشور ترکیه و یا ایروان در کشور ارمنستان اعزام میکنیم.
از سال 1390 و به دنبال عقد قرارداد همکاری های آموزشی فی مابین شرکت بین الملل و دو مرکز آزمون بین المللی در شهر استانبول، و با توجه به تسهیلات ایجاد شده از طرف این دو مرکز برای دانشجویان بین الملل، بیشترین اعزام دانشجویان به شهر استانبول صورت میپذیرد.
در سال 1390 پنج مرحله اعزام دانشجو (گروهی و یا انفرادی) به مراکز آزمون در ترکیه (استانبول) و ارمنستان (ایروان) انجام شده است. آمار قبولی دانشجوبان بین الملل در این سال بیش از 85% بوده است.
و اینک:
بر اساس قرارداد منعقده فی مابین شرکت بین الملل و دو مرکز آزمون بین المللی در استانبول، اولین تور گروهی اعزامی در سال 1391 قرار است در هفته اول مرداد ماه 1391 به مقصد استانبول اعزام شود که پیش بینی میشود علاوه بر دانشجویان، تعدادی از اساتید دفتر مرکزی و مدیران نمایندگی های بین الملل نیز همراه این تور حضور داشته باشند. مشخصات و تاریخ های مهم این تورها را ذیل این اطلاعیه ملاحظه فرمائید.

  prometric-testcenterpearson vue

تاریخ های مهم تور مرداد ماه 1391
زمان سفر: دوشنبه دوم مرداد ماه 1391
مدت سفر: حداقل 6 روز و حداکثر 10 روز (برای دانشجویانی که تعداد آزمون زیادی دارند مدت سفر 10 روز تنظیم میگردد)
زمان شروع کلاس های تست زنی و رفع اشکال: هفته اول تبر ماه 1391
زمان پایان کلاس های تست زنی و رفع اشکال: تا قبل از تاریخ سفر
آخرین مهلت ثبت نام برای تور: 25 خرداد ماه 91

شرح هزینه های تور

 • هزینه بلیط رفت و برگشت با خطوط هواپیمایی ترکیش ایرلاین: علی الحساب حداقل 650.000 تومان
 • هزینه اقامت در هتل برای حداقل 6 شب و 7 روز: علی الحساب حداقل 270 دلار
 • هزینه خدمات اختصاصی تور آزمون شامل خدمات مسافرتی و اداری مرتبط با آزمون: برای دانشجویان بین الملل 150 هزار تومان و دانشجویان آزاد 200 هزار تومان
 • هزینه های آزمون بر اساس هر Exam Code

مشخصات کلاس های رفع اشکال و تست زنی

 • اساتید دوره: مهندس جلالیان - مهندس رزمخواه - مهندس زنگی آبادی - مهندس عامری .... و مجربترین اساتید شعبات و نمایندگی ها
 • هزینه کلاس تست: برای هر کد آزمون 80.000 تومان
 • مدت دوره تست: برای هر کد آزمون 7 جلسه
 • کلاس های تست زنی در نمایندگیها و شعبات بین الملل با شرایط ویژه برگزار میشود

مدارک لازم جهت حضور در تور آزمون اعزام به استانبول

 • یک قطعه عکس چاپی و فایل اسکن شده آن
 • کپی شناسنامه (تمامی صفحات)و کپی کارت ملی و اصل و کپی گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار
 • تکمیل فرم های ثبت نام و تعهدنامه های شخص داوطلب و یا خانواده
 • اعلام نام و شماره آزمون هائی که داوطلب قصد شرکت در آنها را دارد
 • تسویه حساب مالی به صورت نقد و یا استفاده از تسهیلات قسطی ویژه دانشجویان بین الملل

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مدیریت دفتر مرکزی بین الملل (مهندس پورفرخی) از طریق ایمیل Pfarokh@yahoo.com و یا از طریق شماره همراه 09368504442 تماس بگیرید.

istanbul 1

Web Analytics