Print

تور آزمون بین المللی، اعزام به ایروان و آنتالیا - 15 مرداد 1396

on .

جزئیات جدید ترین تورهای مسافرتی به مقصد ایراون (ارمنستان) و آنتالیا (ترکیه) برای حضور در مرکز آزمون های بین المللی مایکروسافت، سیسکو، کامپتیا و ....
(هفته دوم مرداد 1396)

 

 

دانشجویان عزیز و علاقمندان به کسب گواهینامه های بین المللی IT

حضور در مراکز Testing Center رسمی و شرکت در آزمون های بین المللی کمپانی های صاحب برند در دنیا و اخذ گواهینامه های جهانی از مراکزی نظیر مایکروسافت، سیسکو، کامپتیا، پروسافت و ..... گواهیست بر اثبات سطح بالای دانش و تخصص شما برای مراکز شغلی و کسب موقعیت های اجتماعی.
اما تحریم های جهانی علیه کشور ما و عدم رعایت حقوق کپی رایت کمپانی های مطرح IT در ایران موجب شده است که امکان برگزاری آزمون ها در ایران از علاقمندان دریغ شده و دانشجویان ایرانی جهت کسب این مدارک ارزشمند مجبور به حضور در کشور های دیگر شوند. این اتفاق موجب ایحاد نگرانی هایی نظیر سختی های آزمون، عدم شناخت و آشنایی با سئوالات آزمون، اضطراب های حضور در یک کشور بیگانه، عدم آشنایی با شرایط ثبت نام و حضور در مراکز آزمون و .... بسیاری دلایل دیگر موجب شده است که همیشه بخش بالایی از فارغ التحصیلان دوره های ارزشمند مایکروسافت، سیسکو، کامپتیا و پروسافت تنها به اخذ مدارک داخلی بسنده کرده و قید بدست آوردن مدارک معتبر بین المللی را بزنند. حال آنکه اهمیت و ارزش مدارک بین المللی بر هیچ اهل فنی پوشیده نیست.

exam result

بر همین اساس دپارتمان آزمونهای بین المللی مجتمع انفورماتیک بین الملل علی رغم وجود سختی ها و نگرانی های خاص، وظیفه خود دانسته است که کلیه تسهیلات لازم را برای اعزام دانشجویان و فارغ التحصیلان کلیه دوره های بین المللی IT از قبیل MCITP, CEH, CCNA, CCNP, CWNA, A+, Network+, CIW به Testing Centerهای رسمی جهت اخذ مدارک بین المللی را انجام دهد تا بدین شیوه بخش بیشتری از دانشجویان بتوانند شیرینی کسب مدارک جهانی را درک کنند.
اعزام دانشجویان به مراکز آزمون بین المللی از دیرباز جزو فعالیت های خدماتی مجتمع انفورماتیک بین الملل بوده است در برهه ای از زمان دانشجویانمان را به تست سنترهای شهر دبی در کشور امارات متحده عربی میبردیم لکن به علت سخت گیری های خاص کشورهای عربی، مدتیست که دانشجویان علاقمند را به شهرهای استانبول در کشور ترکیه و یا ایروان در کشور ارمنستان اعزام میکنیم.
از سال 1390 و به دنبال عقد قرارداد همکاری های آموزشی فی مابین شرکت بین الملل و دو مرکز آزمون بین المللی در شهر استانبول، و با توجه به تسهیلات ایجاد شده از طرف این دو مرکز برای دانشجویان بین الملل، بیشترین اعزام دانشجویان به شهر استانبول صورت میپذیرد.
برای سال 1396 مرکز آموزش انفورماتیک بین الملل i3center با همکاری آژانس گردشگری Bluebell قصد دارد نسبت به  اعزام دانشجویان خود (گروهی و یا انفرادی) به مراکز آزمون در ترکیه (آنتالیا) و ارمنستان (ایروان) اقدام نماید.

و اینک:
بر اساس قرارداد منعقده فی مابین شرکت بین الملل و دو مرکز آزمون بین المللی در آنتالیا و ایراون، اولین تور گروهی اعزامی در سال 1396قرار است در هفته دوم مرداد ماه 1396 به مقصد آنتالیا و ایروان اعزام شود که پیش بینی میشود علاوه بر دانشجویان، مدیرت مجتمع انفورماتیک بین الملل نیز همراه این تور حضور داشته باشند. مشخصات و تاریخ های مهم این تورها را ذیل این اطلاعیه ملاحظه فرمائید.

تاریخ های مهم تور مرداد ماه 1396
زمان سفر: یکشنبه 15 مرداد ماه 1396
مدت سفر: حداکثر 6 روز  (برای دانشجویانی که تعداد آزمون متفاوتی دارند مدت سفر بصورت اختصاصی تنظیم میگردد)
زمان شروع کلاس های تست زنی و رفع اشکال: هفته آخر تبر ماه 1396
آخرین مهلت ثبت نام برای تور: 15 تیرماه 1396


شرح هزینه های تور

 • هزینه بلیط رفت و برگشت با خطوط هواپیمایی:
 • هزینه اقامت در هتل:
 • هزینه خدمات اختصاصی تور آزمون شامل ثبت نام، اسکچوئل و پرداخت از طریق کارت های اعتباری و دیگر خدمات اداری مرتبط با آزمون: ب
 • هزینه های آزمون بر اساس Exam Code

مشخصات کلاس های رفع اشکال و تست زنی

 • اساتید دوره: مهندس جلالیان - مهندس اصغریان - مهندس بهرامی - مهندس اسدپور ....
 • هزینه کلاس تست:
 • مدت دوره تست: برای هر کد آزمون 5جلسه

مدارک لازم جهت حضور در تور آزمون اعزام به استانبول

 • یک قطعه عکس چاپی و فایل اسکن شده آن
 • کپی شناسنامه (تمامی صفحات) و کپی کارت ملی و اصل و کپی گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار
 • تکمیل فرم های ثبت نام و تعهدنامه های شخص داوطلب و یا خانواده
 • اعلام نام و شماره آزمون هائی که داوطلب قصد شرکت در آنها را دارد
 • تسویه حساب مالی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مدیریت دفتر مرکزی بین الملل (دکتر پورفرخی) از طریق ایمیل Pfarokh@Gmail.com و یا از طریق شماره همراه 09011728512 تماس بگیرید.

i3center istanbul

 

Web Analytics