Print

ثبت نام جلسه توجیهی رایگان

on .

sabt nam d5a33

 

کاربر گرامی

مدرک متخصص برنامه نويسی مايکروسافت يا MCPD نشانگر مهارت فرد در به کارگيری Microsoft Visual Studio و Microsoft .NET Framework در توليد برنامه های کاربردی و تخصصی جهت استفاده در صنعت و دنيای واقعي می باشد .
اين مدرک از سری Professional می باشد و در سری 2008 سه مدرک  MCPD  تاکنون معرفی گرديده است که جايگزين MCSD قلمداد می گردد:
MCPD Web Developer مجموعه ای جامع و کامل از مهارت هایی است که بر اساس ویژوال استودیو در یک محیط وسیع طراحی شده است.
مهمترین جهش برنامه نویسی در سالهای اخیر ، بی شک برنامه نویسی تحت محیط وب میباشد .
در دنیای امروز هر کسی از برنامه های کاربردی تحت وب استفاده می کند. به دلیل سادگی توزیع و انتشار آنها ، روز به روز به تعداد این برنامه ها اضافه می شود. در این دوره دانشجویان با تکنولوژی ها و تکنیک های تولید برنامه های کاربردی تحت وب در Microsoft.Net Framework آشنا می شود. در ضمن باگذراندن این دوره دانشجویان آشنایی خوبی با زبان برنامه نویسی #C پیدا خواهند کرد.

درهمین راستا مجتمع انفورماتیک بین الملل اقدام به برگزاری جلسه توجیهی رایگان برای علاقمندان به برنامه نویسی نموده است. این جلسه در روز شنبه مورخ 1392/05/05 ساعت 16:00 با حضور مدرس دوره های برنامه نویسی جناب آقای مهندس ژاله پور برگزار خواهد شد.علاقمندان جهت ثبت نام می توانند با شماره های :7632812, 7639339 تماس حاصل نمایند.

با تشکر

مهناز قنبریان- مسئول دپارتمان آموزش

مجتمع انفورماتیک بین المللل

Web Analytics