Print

یه پیشنهاد خوب برای آخرین ماه تابستان 92 - کمپ آموزشی

on .

camp 91402

دانشجوی گرامی

با سلام

  تابستان 92 در حال اتمام است وهمانگونه که آگاه هستید فرصتهای تعطیلاتی بزرگ، زمان مناسبی است برای آموزش  مهارتهایی که میدانیم همیشه مورد علاقه و نیاز ما بوده است و ما زمان و فرصتی برای فرگیری این مهارت ها نداشته ایم.

در همین راستا مجتمع انفورماتیک بین الملل جهت استفاده بهینه از زمان به شما کمپ های آموزشی کوتاه مدت را پیشنهاد می کند. اما نگرانی بیشتر شما عزیزان شاید بعلت عدم آگاهی از نحوه برگزاری کمپ های آموزشی باشد. علاقمندان باید بدانند کلاس های عادی و کمپ های فشرده از لحاظ محتوایی با هم تفاوتی نداشته و تمام سرفصل های دوره ترمیک در کمپ ها هم تدریس می شود. هر کدام از این دوره ها مزایای خود را دارند اما از لحاظ نحوه برگزاری تفاوت هایی دارند.

به طور شاخص میتوان بزرگترین مزیت کمپ های آموزشی را استفاده بهینه از زمان دانست بطوریکه شما جذابترین مهارت های فنی را در کمپ های با حداقل 4 و حداکثر 14 روز به پایان میرسانید و به خاطر توالی و نظم و یکپارچگی تدریس موضوعات توسط مدرس دوره، راندمان آموزشی به مراتب بالاتر از دوره های عادی که دو جلسه در یک هفته برگزار میشود میباشد زیرا تجربه به همه ما ثابت کرده است به علت دغدغه های مختلف، معمولا فاصله چند روزه بین دو جلسه آموزشی در یک هفته در کلاس های عادی، کمتر صرف مطالعه و مرور مطالب تدریس شده میشود و به طور عام، مدرس دوره در هر جلسه باید وقتی را برای تکرار مطالب فراموش شده جلسات قبلی بگذارد و این یعنی اتلاف گرانبهاترین سرمایه انسانی یعنی زمان.

جهت کسب اطلاعات بیشترلطفا اینجا را کلیک کنید و یا با کارشناسان ما در مجتمع انفورماتیک بین الملل تماس بگیرید.

Web Analytics