Print

پاییزی به سبک بین الملل - ثبت نام ترم پاییز آغاز شد

on .

student recruitment image 00c64

دوستان عزیز

با سلام

 

پاییز شاید فصل غفلت است و رخوت اما خوب که بیندیشید خواهید دانست که فصل هوشیاری و تدبر است. و ما به تاسی از نیاکانمان و براساس وظیفه در مهرگان به استقبال بهار علم ودانش می رویم مهرگانی به سبک بین الملل

 

همه به این موضوع واقفیم که علم نياز است، اما خوب است که این را هم بدانیم كه حقيقتاً شخصی كه دستش از علم تهى است، نميتواند توقع هويت و شخصيت، توقع امنيت و توقع رفاه داشته باشد. چرا که طبيعت زندگى بشر و جريان امور زندگى اين است از سوی دیگر، رشد سریع فناوری و تقاضای روز افزون اطلاعات، قوانین و مقررات موجود در جامعه سبب حذف آن دسته از افرادیست که به لحاظ علمی ضعیف عمل می کنند. در همین راستا مجتمع انفورماتیک بین الملل براساس رسالت دیرینه خود مبنی بر آموزش به روزترین علوم در زمینه فناوری اطلاعات و به عنوان قطب فناوری اطلاعات شرق کشوردر زمینه آموزش دوره های کمپانی های معتبر جهان و براساس اصل رعایت سر فصل های بین المللی اعلام شده از سوی کمپانی های مایکروسافت, سیسکو, پروسافت, کامپتیا و... و با تکیه به تجربه و توان علمی کارشناسان مرکز و برخورداری از اساتید مجرب طبق سنوات گذشته درترم پاییز اقدام به جذب دانشجو در دوره های مهندسی شبکه MCSA کد آزمونهای 412-70, 411-70, 410-70 و متخصص سخت افزار شبکه +N10-005:CompTIANetwork نموده است.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ثبت نام با کارشناسان ما درمجتمع انفورماتیک بین الملل و شماره های 7632812-7649339-0511 تماس بگیرید.

 

Web Analytics