Print

برگزاری دوره های اصول و فنون مذاکره و مدیرت زمان

on .

how-to-manage-a-successful-sales-team 59a99

  برگزاری دوره های مدیریت زمان واصول و فنون مذاکره 

 

انسان های موفقی که تا بحال ممکن است به آنها غبطه خورده باشید و آرزو کنید که ای کاش بجای آنها بودید، همگی در برخورداری از دو مهارت؛ مشترک هستند  ؛ که خبر خوب این است که این دو مهارت را به ارث نبرده اند بلکه آموخته اند!

اولین مهارت، مراقبت از با ارزشترین دارایی خود، یعنی زمان است؛ آموخته اند که چگونه از این دارایی با ارزش که به طور مساوی و به عدالت در بین همه  وجود دارد بهره ببرند و بتوانند سالها، ماهها ....و ثانیه های خود را غنی تر و غنی تر کنند. مدیریت زمان مهارتی است که آموختن آن باعث می شود که بتوانید در کوتاه زمان به موفقیتی شگرف دست پیدا کنید.

دومین مهارت، توانایی برقراری ارتباط موثر با دیگران است؛ می گویند انسان ها برای بقاء به چهار چیز نیاز دارند : آب، غذا، هوا و ارتباطات! به واقع نیز همینطور است. 

 اگر دانشجو هستید یا استاد دانشگاه،  اگر فروشنده هستید، یا خریدار، اگر پدر خانواده هستید یا فرزند خانواده،.. فرقی نمی کند؛ مهم این است که بتوانید رازهای مذاکره و ارتباط موثر را بیاموزید و بکار ببندید و آنگاه تفاوت را احساس کنید.

شما همیشه آنچه را که استحقاقش را دارید بدست نخواهید آورد بلکه همیشه آنچه را که مذاکره می کنید بدست می آورید!

در همین راستا و با توجه به استقبال از آموختن این دو مهارت بنیادین و بین فردی، دوره آموزشی مدیریت زمان در تاریخ 21 اسفند ماه و از ساعت 09:00 الی 12:45  و دوره رازهای مذاکره و ارتباط موثر  در تاریخ 22 اسفند ماه و از ساعت 08:45 الی 13:00 توسط مجتمع انفورماتیک بین الملل و با همکاری انجمن مدیریت ایران ( واحد خراسان) در محل مجتمع انفورماتیک بین الملل برگزار خواهد شد که هزینه سرمایه گذاری برای دوره های مدیریت زمان 75000 و رازهای مذاکره و ارتباط موثر نیز 85000 تومان می باشد. 

سخنران این دوره ها جناب آقای مهندس پور فرخی می باشند، کارشناس ارشد تجارت الکترونیک، مشاور بازاریابی چندین بنگاه اقتصادی و نویسنده بیش از 50 عنوان مقاله تخصصی در حوزه بازاریابی و برندینگ

برای مشاهده رزومه استاد دوره اینجا را کلیک کنید.

به شرکت کنندگان در پایان دوره گواهی مشترک انجمن مدیریت ایران (واحد خراسان) و مجتمع انفورماتیک بین الملل اعطا خواهد شد.

تاریخ های تشکیل آخرین کد گروه های آموزشی دوره های مدیریتی در سال 1392:

مدیریت زمان: چهارشنبه مورخ 21 اسفند ماه صبح از ساعت 9 الی 12:45

اصول و فنون مذاکره: پنجشنبه مورخ 22 اسفند ماه صبح از ساعت 8:45الی 13

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با کارشناسان دپارتمان آموزش خانم مهندس بهاره جهانیار و خانم مهناز قنبریان با شماره های  7632812-7649339-0511 تماس حاصل فرمایید.

 

Web Analytics