Print

ثبت نام کمپ آموزشی هکر اخلاقی CEH

on .

CEH-v7 banner 07 8169d

 

با سلام

به اطلاع کلیه متخصصین و علاقمندان امنیت شبکه می رسانیم .کمپ تخصصی امنیت شبکه با تدریس جناب آقای مهندس مهدی سقائی (‍پروازی از تهران) از روز شنه مورخ  92/11/05 در مجتمع انفورماتیک بین الملل برگزار خواهد شد این کمپ اموزشی در حال حاضر در مرحله تکمیل ظرفیت می باشد. لذا در صورتیکه علاقمند به کسب مهارت های امنیتی میباشید میتوانید در تکمیل ظرفیت کلاس شرکت کنید

شما در کمپ هکر اخلاقی  با روش ها و ابزارهای مختلفی که در عملیات Hacking مورد استفاده قرار می گيرند آشنا می شوید و با به کارگیری این روشها، سیستم امنیتی موجود را بررسی کرده و کلیه متدولوژی های امنیت یک سازمان را توسط تست های نفوذ پذیری به کار می برید و وضعیت ایمنی شبکه یک سازمان را تعیین می کنید. انجام تست های نفوذ با هدف ایجاد ایمنی، طبق درخواست سازمان ها و توسط متخصصین و هکرهای قانونمند، کاملا قانونی بوده و جزء نیازهای اساسی هر سازمان و سیستم اطلاعاتی می باشد.

این کمپ آموزشی 5 روزه است و در طول کمپ بسته های کمک اموزشی مفیدی در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت. همچنین مدرس دوره دارای سوابق ارزشمند و فوق العاده ای در حوزه امنیت میباشد که میتوانید رزومه ایشان را در بخش اساتید بین الملل مطالعه کنید.

جهت ثبت نام در این کمپ میتوانید با شماره های   7649339و7632812 -0511  با کارشناسان واحد آموزش خانم ها مهندس بهاره جهانیار و مهناز قنبریان تماس حاصل نمایند.

Web Analytics