Print

ثبت نام دوره مهندسی شبکه MCSA2012

on .

engineering-network-plan1 0da7c

 

 

مدرک MCSE از 20 سال گذشته یکی از موفق ترین مدارک تخصصی فناوری اطلاعات در جهان محسوب می گردد. مایکرو سافت در سال 2012 این مدرک را  با دیدگاهی جدید به جامعه IT معرفی کرد.


مدارک سری 2012 مایکروسافت با سه هدف طراحی و ارائه گردیده  است:

شناخته شدن به عنوان استاندارد عالی و جهانی آموزش تخصصی IT

صحه گذاری بر دانش و تخصص عمیق در انواع گسترده راهکارهای مبتنی بر IT

به نمایش گذاردن مهارت های  به روز در زمینه فناوری های در حال تغییر

امروزه که تولید و تغییر فناوری شتاب فزاینده ای گرفته است، دانش یک فناوری خاص کاربرد چندانی در کار و صنعت ندارد؛ آنچه امروز مفید واقع می گردد راه حلهای مبتنی بر چندین فناوری مختلف می باشد، در این راستا و با هدف تربیت متخصصی کارآمد و منعطف با چنین تغییراتی، مایکروسافت سری 2012 مدارک ارزشمند و صاحب نام MCSE را بار دیگر و مطابق با نیازهای روز طراحی و معرفی نموده است.

مزایای دوره :

این مدرک مهارت های بنیادین فنی مورد نیاز جهت دستیابی به یک جایگاه شغلی معتبر در حوزه فناوری اطلاعات را به فرد منتقل می سازد.MCSA 2012 افق های شغلی متعددی را روشن نموده و پیش نیاز دستیابی به مدرک MCSE  می باشد.

در گذشته این مدرک به عنوان مدیر شبکه های مایکروسافت یا Microsoft Certified Systems Administrator  شناخته می گردید و نشانگر توانایی فرد در مدیریت محیطهای شبکه مبتنی بر  Windows Sever 2003 و سیستم عاملهای ماقبل آن بود.

فارغ التحصیلان این دوره می توانند. در بازار کار در عناوین شغلی مدیریت شبکه ، مدیریتIT ، مدیریت امنیت شبکه و همچنین طراحی شبکه مشغول به کار شوند.

اطلاعات دوره به شرح ذیل می باشد.

تاریخ شروع : 92/11/26

ایام برگزاری : شنبه و دوشنبه ساعت 21:0018:30

مدرس دوره : مهندس سید محمد  جلالیان  -  مهندس  علی سازگارنیا

 

 

 

Web Analytics