Print

خاطره خوش سینما با دانشجویان و اساتید بین الملل

on .

 

دانشجویان عزیز و اساتید گرانقدر;

گذران لحظات مفرح در کنار عزیزان همیشه انرژی بخش و شادی آفرین بوده است.
ازین روی بسیار خرسندیم که ساعات خوشی را در کنار هم با حضور در سینما تجربه کردیم. جای همه دانشجویان و اساتیدی که حضور نداشتند خالی بود.

در این جمع صمیمی به حضور جناب آقای رزمخواه و همسر محترمشان نیز مفتخر شدیم  که بسیار مسرت بخش و انرژی دهنده بود، از این دو بزرگوار کمال تشکر را داریم و امیدواریم که در برنامه های دوستانه بعدی میزبان یکایک اساتید و دانشجویان عزیز باشیم و بتوانیم یک روز خاطره انگیر دیگر را در تقویم پرافتخار مجتمع انفورماتیک بین الملل ثبت کنیم.

در ادامه عکس یادگاری تماشای دسته جمعی فیلم پنج ستاره در پردیس سینما هویزه تقدیم حضورتان می گردد.

امیدواریم در دیدار صمیمی بعدی، یکایک شما عزیزان در قاب عکس یادگاری شانه به شانه ما ایستاده باشید و لبخند بزنید.

خاطرات ما ریشه های سرسخت ما هستند و تا ریشه داریم با هیچ شن بادی از یاد نخواهیم رفت...

cinema3 ba97b

**************************************************************

 

javan

دانشجویان عزیز و اساتید گرانقدر بین الملل;

میلاد پر خیر و برکت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان را خدمت همه شما بین المللی ها تبریک عرض میکنیم و امیدواریم همواره زندگیتان چون ایام جوانی پر شور و نشاط باشد.

شما هم دعوتید...

مفتخریم اعلام کنیم به مناسبت روز جوان و با هدف "فراغت دانشجویان و اساتید عزیز از دوره های فشرده تخصصی و همچنین سپری کردن اوقاتی خوش و به یادماندنی در یک جمع صمیمی"، تمامی دانشجویان و اساتید مجتمع انفورماتیک بین الملل در روز چهارشنبه مورخ 93/03/21 طی یک مراسم دوستانه به تماشای فیلم سینمایی "پنج ستاره" در سینما هویزه دعوت شده اند تا در کنار هم یک روز خاطره انگیز را رقم بزنند.

این فیلم ساخته مهشید افشارزاده است و بازیگرانی چون شهاب حسینی، سحر قریشی، لیلا بلوکات، بهنوش بختیاری و... در آن ایفای نقش میکنند.

 ضمنا دانشجویان عزیز توجه بفرمایند، روز چهارشنبه کلاس های ذیل از ساعت 18:45 برای عزیمت به سینما هویزه تعطیل می باشد.

1 - کمپ CCNA کد گروه 9306 مدرس محترم جناب آقای مهندس اصغریان
2 - دوره آموزشی ICDL کد گروه 9303 مدرس محترم سرکار خانم مهندس هاشمی

لطفا جهت اعلام آمادگی برای حضور در این مراسم با کارشناس روابط عمومی به شماره 7632812  تماس حاصل نموده و یا پیامکی حاوی نام و نام خانوادگی خود به سامانه پیامک مجتمع انفورماتیک بین الملل به شماره 300072139 ارسال نمائید.

از عزیزانی که دعوت ما را به مهر پاسخ گفته و محفل ما را با حضور گرم خود صمیمی تر میکنند پیشاپیش قدردانی کرده و درخواست میکنیم تا قبل از ساعت 19:00 مقابل درب مجتمع فرهنگی پردیس سینما هویزه به آدرس "خیابان دانشگاه، چهار راه گلستان" حضور بهم رسانند.

 

اسماء دلپسند  - کارشناس روابط عمومی مجتمع انفورماتیک بین الملل

 

5star d3b10

 

Web Analytics