Print

جشن آغاز دوره مسیریاب های سیسکو (CCNAX)

on .

 

Cisco i3center

مدارک سیسکو چیست؟

همانطور که می‌دانید شرکت Cisco بعنوان بزرگترین و معتبرترین شرکت در زمینه ساخت، طراحی و اجرای شبکه‌های کامپیوتری و تجهیزات آن در جهان شناخته شده است. از این رو برای آشنائی بیشتر متخصصان شبکه با اصول طراحی و کار با تجهیزات، این شرکت اقدام به برگزاری دوره‌های متعددی در زمینه‌های مختلف شبکه نموده است. همچنین برای آگاهی از صحت و کار آزمودگی دانش آموختگان این دوره‌ها پس از گرفتن آزمون از آنها، به آنها مدرک بین‌المللی ارائه می‌نماید. می‌توان گفت اولین مدرک رسمی که از سوی شرکت به دانش آموختگان ارائه می‌شود، مدرک CCNA است.

مختصری از آنچه در دوره CCNA می آموزید:

CCNA مخفف کلمه Cisco Certified Network Associate است. گذراندن این دوره و اخذ مدرک CCNA نشان دهنده توانایی و مهارت شما در رابطه با نصب، تنظیمات، پیاده سازی و راه بری شبکه های LAN  و WAN می باشد؛ همچنین در این دوره مفاهیم مرتبط با سوئچینگ و روتینگ و نحوه نصب و راه اندازی آنها در لایه دوم و سوم شبکه و آشنایی با پروتکل هلی مسیریابی شبکه را نیز فرا می گیرد.

مجتمع انفورماتیک بین الملل باری دیگر دوره CCNA با کد آزمون 120-200 برگزار می کند. ایام برگزاری شنبه ها و دوشنبه ها از ساعت 18:30 الی 21:00 می باشد. تاریخ شروع دوره 93/04/30است.

استاد دوره جناب آقای سید محمد جلالیان می باشند.

 

دانش پژوه گرامی، تجربه نشان داده است سازمان های موفق تنها به استخدام متخصصی اقدام می کنند که دارای توانمندی در چندین جنبه از دانش شبکه باشند؛ از جمله مدیریت سرورهای مایکروسافت، تخصص در مسیریابی سیسکو، تخصص در دانش شبکه های بی سیم و امنیت شبکه...

با گذراندن چندین دوره متفاوت شبکه از کمپانی های  معتبر؛ اعتبار علمی و آینده شغلی خود را ایمن سازید.

cisco i3center.com 

برای کسب اطلاعات از سایر دوره های آموزشی، تقویم آموزشی را مشاهده بفرمائید.
 
کارشناس آموزش مجتمع انفورمایتک بین الملل
بهاره جهان یار
***************************************************
CCNA i3center
CCNA i3center 1
دوستان ارجمند
سلام؛
دوره متخصص مسیریاب های سیسکو (CCNA) کد گروه (9319) با حضور دانش پژوهان محترم، استاددوره  آقای مهندس محمد جلالیان، کمک مدرس دوره آقای مهندس علی اشترخانی مسئول واحد آموزش مجتمع انفورماتیک بین الملل در تاریخ 1393/04/30در سایت C برگزار شد.
 
دانشجویان محترم حاضر در این دوره:

خانم مهندس محدثه حیدرعلی
آقای مهندس مهیار طاهری
آقای مهندس مجتبی بصیر 
آقای مهندس سعید دسترس
آقای مهندس سید مسلم بستانی اول
آقای مهندس مهدی پورعلی
آقای مهندس مهدی نورآبادی
آقای مهندس امیر راعی

این بار هم مانند گذشته، هنگام پیوستن اعضای جدید به خانواده بزرگ بین الملل، جشن تولدی برای آغاز محفلی گرم تر گرفته شد.
 
اسما دلپسند
کارشناس روابط عمومی
Web Analytics