Print

برگزاری کلینیک آموزشی "یکصد گام تا فروش موفق"

on .

دانشجویان، اساتید و علاقه مندان به دوره های توانمند سازی فردی:

امروزه تنها آگاهی از علوم تخصصی و رشد تک بعدی دیگر نمی تواند موفقیت یک فرد را تضمین نماید، تنها به این دلیل که رقابت در دنیای کسب و کار هر روز بیشتر از قبل و محیط نیز غیر قابل پیش بینی تر می شود. اما در این بین افرادی هستند که ضمن گذراندن دوره های تخصصی، به آموزش و توسعه مهارتهای فردی و ارتباطی مبادرت می ورزند و خود را در معرض یادگیری علومی قرار می دهند که موجب می شود از تمامی مواهب الهی که در وجودشان بصورت بالقوه به ودیعه نهاده شده است، بهره مند شوند.

در همین راستا، مجتمع انفورماتیک بین الملل در نظر دارد علاوه بر برگزاری دوره های توانمند سازی فردی، کلیه رویدادهایی که با اهداف فوق الذکر نیز در مشهد برگزار می گردد را در همین صفحه به اطلاع خانواده بزرگ بین الملل و همچنین کلیه علاقه مندان برساند.

**********************************************

دوستان عزیز؛

مطلع شدیم روزنامه اقتصادی آسیا که یکی از رسانه های پیشرو و مطرح در حوزه کسب و کار کشورمان می باشد کلینیک آموزشی "یکصد گام تا فروش موفق" رابا حمایت و همکاری اتحادیه خدمات آموزشی استان خراسان رضوی در تاریخ  93/05/16  از ساعت 17:00 الی 20:00 برگزار می کند.

در این کلینیک آموزشی، جناب آقای دکتر هادی شاهی در خصوص توانمند سازی شبکه خرده فروشی،  آموزش مفاهیم فراگیر بازار کسب و کار و  آموزش یکصد تکنیک کاربردی برای موفقیت در عرصه کسب وکار در ایران به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

hadi-shahi

با توجه به شناختی که از توانمندی سخنران و همچنین سوابق درخشان روزنامه آسیا در برگزاری دوره های آموزشی داریم، به علاقه مندان توصیه می کنیم که در این کلینیک آموزشی حضور پیدا کنند.

هزینه ثبت نام این دوره مبلغ 500.000 ریال می باشد که علاقه مندان می توانند بصورت تلفنی و با شماره 38792388-051  تماس گرفته و ثبت نام خود را انجام دهند.

لازم بذکر است در پایان این دوره، به شرکت کنندگان گواهینامه حضور از سوی اتحادیه خدمات آموزشی استان اعطاء می شود.

 

اسماء دلپسند

کارشناس روابط عمومی

Web Analytics