Print

چهارمین کلینیک آموزشی با عنوان "بازاریابی پارتیزانی"

on .

Guerilla-Marketing 33206

در هر کسب وکار یا هر سازمانی، تمام کسانی که با امر بازاریابی و فروش در ارتباطند، باید بدانند که با یکی از پرچالشترین شغلهای جهان مواجه هستند، لذا باید در پی افزایش مهارتها، سازماندهی، هدایت و کنترل نیروهای فروش خویش باشند تا بتوانند در بازار رقابتی امروز، پرسودترین و بهترین نتیجه را عاید سازمان خود کنند.

از طرفی دیگر بسیاری از کارآفرینان، علی رغم داشتن ایده های نوین و شایستگی های بسیار، به دلیل عدم موفقیت در جذب و نگهداری مشتری، در فروش محصولات و خدمات خود با شکست مواجه می شوند که این امر ضرورت آشنایی آنان با فنون و مهارت های بازاریابی و فروش را دو چندان می کند.

در میان روشهای گوناگون عملیاتی که برای فعالان کسب و کار ارائه می شود بازاریابی پارتیزانی کلید موفقیت بنگاههای کوچک و کسب و کارهای امروزی نام گرفته است.

بازاریابی پارتیزانی یا به زبان انگلیسی Guerilla Marketing: روشی نامنظم و نامتعارف در انجام فعالیت‌های تبلیغی بر مبنای یک بودجه بسیار کم است. در واقع بازاریابی پارتیزانی نوعی بازاریابی نامنظم برای کسب حداکثر نتایج با بکارگیری حداقل منابع است و متضمن ابتکار و نوآوری، شکستن قوانین و جستجوی راهکارهای بدیل برای روشهای بازاریابی سنتی است.

با این رویکرد به منظور تعریف توان فروش بنگاههای کسب و کار کوچک، روزنامه اقتصادی آسیا – سرپرستی خراسان رضوی- با حمایت علمی اتحادیه تعاونی های خدمات آموزشی خراسان رضوی در نظر دارد چهارمین کلینیک آموزشی خویش را با عنوان" بازاریابی پارتیزانی" برگزار نماید.

این کلینیک با تدریس استاد عباس پورفرخی (جهت مشاهده رزومه استاد اینجا را کلیک کنید) روز پنجشنبه 1 آبان 1393 برگزار میگردد.

Pfarokh 01 89ece

مشخصات دوره:

  • زمان: پنجشنبه 01/08/93 ساعت 17 الی 20
  • صدور گواهینامه حضور در کلینیک از سوی اتحادیه خدمات آموزشی استان
  • هزینه ثبت نام: پانصد هزار ریال واریزی به کارت شماره 8168-1351-4610-6393  به نام سید محسن رضوی گوارشک ( روزنامه اقتصادی آسیا، سرپرستی خراسان رضوی )
  • متقاضیان می بایست جهت ثبت نام تا تاریخ 26/07/93 با شماره 38799710 و 38799700 و با شماره موبایل 09156445616 تماس گرفته و به صورت تلفنی ثبت نام نمایند.

برخی از سرفصل های کلینیک بازاریابی پارتیزانی:

اصول بازاریابی پارتیزانی

راز های بزرگ بازاریابی پارتیزانی

تاکتیک های بازاریابی پارتیزانی

آمیخته بازاریابی پارتیزانی

تفاوتهای بازاریابی سنتی و پارتیزانی

تبلیغات پارتیزانی در کسب و کارها

مراحل اجرای بازاریابی پارتیزانی

مراحل کاربردی اجرایی بازاریابی پارتیزانی

قیمت گذاری پارتیزانی

روش های اجرای عملیات پارتیزانی در بازاریابی

فروش پارتیزانی در کسب و کارهای کوچک

تکنیک های خلاقیت در بازاریابی پارتیزانی 

Web Analytics