Print

تکرار "کلینیک آموزشی فنون و مهارتهای بازاریابی تلفنی"

on .

تکرار میشود
 
کلینیک بازاریابی تلفنی برای آندسته از علاقمندانی که به علت تکمیل ظرفیت در سمینار 13 آذر نتوانسته بودند حضور داشته باشند تکرار خواهد شد.
 
پس از برگزاری موفق پنجمین کلینیک آموزشی روزنامه اقتصادی آسیا (سرپرستی استان خراسان رضوی) با همکاری علمی اتحادیه  تعاونی های خدمات آموزشی استان با عنوان:
 
"کلینیک آموزشی فنون و مهارتهای بازاریابی تلفنی و ارتباط با مشتری"
 
با سخنرانی دکتر هادی شاهی
 
clinic5 1 d9275
clinic5 2 b5851
این کلینیک برای تاریخ 27 آذر ماه دوباره تکرار خواهد شد
 
بر همگان روشن است که با افزایش تولیدات و رقابتی تر شدن حوزه کسب و کار اهمیت ارتباط موثر با مشتریان نیز بیشتر می شود. در این فضا از بین شیوه های مختلف ارتباط با مشتری و فروش نظیر تبلیغات، روابط عمومی، فروش شخصی، پیشبرد فروش و ...، شیوه های ارتباط دوطرفه نظیر فروش شخصی و بازاریابی مستقیم موثرتر و پر طرفدار ترند و علت آن هم تعامل دو طرفه ای است که بین بنگاه اقتصادی و مشتریان صورت می گیرد.
 علاوه بر بازاریابی تلفنی که در روند کاری شرکتهای تجاری نقش بسزایی بر عهده دارد، بازاریابی مجدد مشتریان  Remarketing و همچنین ارتباط موثر و مداوم با مشتریان CRM نیز نیازمند مهارتهای حرفه ای اپراتورها و مسئولین این امر است که در حفظ و گسترش بازار هر برند تاثیر دارد.
از این رو با توجه به اهمیت این محور از حوزه کسب و کار، روزنامه اقتصادی آسیا – سرپرستی استان خراسان رضوی در نظر دارد با همکاری علمی اتحادیه تعاونی های خدمات آموزشی استان اقدام به برگزاری کلینیک آموزشی  " فنون و مهارتهای بازاریابی تلفنی و ارتباط با مشتری "  نماید. 
 
مشخصات دوره:
زمان: پنجشنبه 93/09/27 از ساعت 17 الی 20
صدور گواهینامه حضور در کلینیک از سوی اتحادیه خدمات آموزشی استان
هزینه ثبت نام: پانصد هزار ریال - واریزی به کارت 8168-1351-4610-6393 به نام سید محسن رضوی گوارشک ( روزنامه اقتصادی آسیا ،سرپرستی خراسان رضوی )
متقاضیان می بایست جهت ثبت نام با شماره 38792388 و یا شماره موبایل 09156445616 تماس گرفته و به صورت تلفنی ثبت نام نمایند.
Web Analytics