پاییز طلایی - شمارش جوجه هاتون در آخر پاییز رو از دست ندهید (دوره های در حــــــــــال ثبت نام)

همراهان ارجمند:

واژه "انتهای پاییز جوجه هایت را بشمار" تمثالی بود در قدیم که مردم در انتهای یک فصل نیمه بحرانی مانند پاییز و در هنگام شروع یک فصل سخت و پر از بحران مانند زمستان، داشته هایشان را شمارش میکردند و منابع و سرمایه های خود را قبل از ورود به فصل بحران، آمارگیری میکردند تا با علم آگاهی از داشته ها و نداشته هایشان خود را آماده رویارویی با فصلی سخت و مبهم کنند.

تلاطم های دنیای امروز بلاخص در جامعه و کشور ما که هر از چندگاهی نوسانات و شوک های اقتصادی سنگینی جامعه را به شوک فرو میبرد به نخبگان جامعه این تجربه را آموخته است که باید برای گذار از این مرحله سخت داشته هایت را بیش از پیش افزون کنی و با دستی پر به استقبال فصلی سخت بروی.

دانش و مهارت های کاربردی یکی از ابزار ها و سرمایه هایی است که هر فرد میتواند با اتکاء به آن مسیر های سخت زندگی را به سلامت طی کند. کسب درآمد های مشروع امروزه بدون داشتن مهارت و تخصص های حرفه ای آن هم به طور عمیق امری ناممکن است و در مقابل چه بسیبار هستند اندیشمندانی که با روشهای متعدد توانسته اند مهارت و دانش جامع و عمیقی را در حوزه های تخصصی علوم مختلف کسب کنند و بالتبع آن، شغل و جایگاه اجتماعی و درآمد بالایی را از این طریق حاصل کنند.

به همین دلیل مجتمع انفورماتیک بین الملل سالهاست تلاش دارد کسانی که استعداد کسب تخصص های حرفه ای را دارند و از استعداد مهمتر، علاقه و اشتیاق یادگیری دارند را به سطوح عالی و مناسب برای اخذ یک جایگاه شغلی پردرآمد برساند و بحمدالله تا کنون در این مسئولیتبسیار خوش درخشیده است.

جمع فارغ التحصیلان مجتمع انفورماتیک بین الملل در طول 12 سال فعالیت آموزشی بسیار بوده است لکن تا این لحظه بیش از چند هزار و اندی از این جمع فارغ التحصیل موفق شده اند مشاغل و پست های مهم و درآمدزایی را فقط با تکیه بر دانش کسب شده در این مرکز آموزشی بدست بیاورند

امروزه با توجه به تغییر و پیشرفت شتاب زده فناوری، یک دانش خاص، کاربرد چندانی در کار و صنعت ندارد. آنچه امروز مفید واقع می گردد راه حلهای مبتنی بر چندین فناوری مختلف می باشد. همچنین تجربه نشان می دهد سازمان های موفق تنها به استخدام متخصصی اقدام می کنند که توانمندی در چندین جنبه از یک حرفه را داشته باشد؛ به عنوان مثال مدیریت سرورهای مایکروسافت، تخصص در مسیریابی سیسکو، تخصص در دانش شبکه های بی سیم و امنیت در گرایش شبکه...


دانش پژوهان گرامی توصیه ما به شما اینست که با کسب چندین مدرک علمی ارزشمند مطابق با نیاز های روز، امنیت شغلی خود را ضمانت نمایید.
مجتمع انفورماتیک بین الملل در این راستا و با هدف تربیت متخصصینی کارآمد دوره های آموزشی مطابق با سرفصل های بین المللی ارائه می دهد.

 %16 تخفيف به مناسبت روز دانشجو در تمامي دوره ها از تاريخ 93/09/15 لغايت 93/09/18 

 دوره های در حال ثبت نام:

دوره مديريت و مهندسی شبکه های مایکروسافت (MCSE)

دوره تخصصی سخت افزار های سیسکو (CCNA)

دوره ارشدطراحی وب بین الملل(CIW_C#_ASP.NET MVC4

دوره سیستم های مدیریت ارتباط با مشتری (Microsoft Dynamic CRM)

دوره متخصص بانك هاي اطلاعاتي اوراكل (Oracle OCA)

 

 diagram progress i3center

mcse i3center         ccna i3center       CIW - Web Design Specialist i3center       asp-net i3center        CRM i3center      logo-oracle i3center

 

موفقیت، نتیجه تشخیص درست است؛ تشخیص درست، نتیجه تجربه است.


موفق و پیروز باشید
مسئول آموزش مجتمع انفورماتیک بین الملل
بهاره جهان یار

Web Analytics