Print

تقدیر و سپاس بابت برگزاری هشتاد و نهمین نوبت آزمون بین المللی

on .

 تقدیر و سپاس بابت برگزاری هشتاد و نهمین نوبت آزمون بین المللی
 
به لطف خداوند بزرگ مرتبه و زحمات همکاران مجرب و متعهد "مجتمع انفورماتیک بین الملل"، هشتادو نهمین نوبت آزمون های بین المللی بنیاد جهانی ICDL/ ECDL با حضور ناظر این بنیاد در محل دفتر مرکزی مجتمع انفورماتیک بین الملل برگزار شد.
 

مجتمع انفورماتیک بین الملل به رسم سپاس و ادب از کلیه همکاران عزیزمان که از آغاز این آزمون تا کنون زحمت برگزاری، آزمون را بر عهده داشته اند تشکر و سپاسگذاری میکنم. بی شک بدون درایت و پشتکار مثال زدنی این عزیزان، این موفقیت دست یافتنی نبود. عزیزانی همچونخانم مهندس بهاره جهانیار، آقای مهندس نادر عباس زاده، سرکار خانم مهیا قائمی و همچنین از دیگر همکاران ارجمندمان، آقای مهندس نوید ابوئی، آقای مهندس مجید کریمی، خانم مهندس الهام راد، خانم مهندس بهاره خباز، نیز که مسئولیت اطلاع رسانی این آزمون را  بر عهده داشته اند بی نهایت سپاسگذاریم.

بی شک ممکن است نام برخی از نزدیک ترین و صدیق ترین عزیزانمان را در برگزاری شکوهمند این هشتاد و نهمین نوبت آزمون فراموش کرده باشم که میخواهم ما را به بزرگواری خویش ببخشایند.

همچنین بر خود واجب میدانم که صادقانه اذعان نمایم که دلیل اصلی آمار و راندمان بالای قبولی داوطلبان آزمون های بین المللی بنیاد جهانی ICDL / ECDL در مجتمع انفورماتیک بین الملل، تدریس های مثال زدنی اساتد مجرب و متعهد بین الملل بوده است که با تخصص و دلسوزی فروان توانستند بالاترین آمار های قبولی در بین مراکز را رقم بزنند استاد گرامی  خانم مهندس بهاره هاشمی ... که منش و صداقتشان همیشه برایمان فراموش ناشدنیست.

و بدینوسیله  قبولی خانم نیلوفر قاسمی ملائی و آقای حمید پورمحمد را که درآخرین آزمونهایشان موفق بوده و نائل به کسب مدرک بین المللی بنیاد جهانی ICDL تبریک عرض می نماییم. برايشان بهترین موفقیت ها را آرزو می کنیم.

ودر ادامه لحظه های ثبت شده این آزمون را با شما عزیزانمان به اشتراك مي گذاريم . 

 azmoon icdl 89

azmoon icdl 89 1

azmoon icdl 89 2

azmoon icdl 89 4

روابط عمومی مجتمع انفورماتیک بین الملل 

Web Analytics