Print

کلینیک آموزشی راهکارهای افزایش فروش (فروش در رکود)

on .

 شرایط اقتصادی مانند یک سال دارای چهار فصل است. بهار اقتصادی دوره آغاز رونق اقتصادی، تابستان اقتصادی دوره رونق و شکوفایی اقتصادی، پاییز اقتصادی دوره رکود اقتصادی و زمستان اقتصادی دوره بحران اقتصادی تلقی میشود .این چهار دوره اقتصادی مانند چهار فصل سال یکی پس از دیگری فرا می رسند و مدیران باید برای مواجه با فصول مختلف اقتصادی آماده بوده و استراتژی مناسب هر دوره را  بکار گیرند.

 

در دوره رکود بیکاری افزایش و توان خرید مردم نیز کاهش‎می یابد. هرچند در این دوره تقاضا برای کالاهای‎مصرفی هنوز بالاست اما تقاضا برای کالاهایی با الویت پایین کم شده ، از سبد خرید مشتریان حذف می شود. در این دوره سرمایه گذاری شرکتها برای توسعه واحدهای خود کاهش می یابد و کم کم پدیده کالای مازاد مشهود می شود و این به این معناست که فروختن به آسانی قبل نیست و برخی شرکتها در حوزه فروش با مشکلاتی جدی مواجه می شوند.

از این رو با توجه به اهمیت این محور از حوزه کسب و کار ، روزنامه اقتصادی آسیا – سرپرستی استان خراسان رضوی – در نظر دارد با همکاری علمی اتحادیه تعاونی های خدمات آموزشی استان برگزار می نماید:


 
 
 
راهکارهای افزایش فروش (فروش در رکود)

با تدریس  دکتر شاهی  

 

محورهای کلینیک:

  • ده آسیب اصلی فروش        
  • معرفی مدلKISS          
  • معرفی مدل LOCATE
  • معرفی مدل AIDAS            
  • آموزش فرایند فروش حضوری       
  • تعریف ویژگی های فروشندگان موفق                
  • تعریف مبانی مشتری یابی 

مشخصات دوره:

* زمان پنجشنبه 93/11/30 – ساعت 17 الی 20

* صدور گواهینامه حضور در کلینیک از سوی اتحادیه خدمات آموزشی استان

* هزینه ثبت نام : پانصد هزار ریال – واریزی به کارت شماره 8168-1351-4610-6393  به نام سید محسن رضوی گوارشک ( روزنامه اقتصادی آسیا ،سرپرستی خراسان رضوی)

* متقاضیان می بایست جهت ثبت نام با شماره 38792388 و با شماره موبایل 09156445616 (سرکار خانم نقوی ) تماس گرفته و به صورت تلفنی ثبت نام نمایند.

مکان: خیام شمالی _ بین هدایت غربی 28 و 30 _ نبش موسوی قوچانی 32 _ پژوهشکده آب و خاک کاوش پی مشهد

 
Web Analytics