Print

برگزاری کلینیک آموزشی "پرورش مهارتهای فروش "

on .

امروزه در دنیای کسب و کار رقابت به سرعت در حال گسترش است. این رقابت تبدیل به جنگی بر سر کیفیت و مشتری شده است. در این جنگ قواعد بازی نیز روز به روز در حال تغییر است. مشتریان هر روز نسبت به گذشته داناتر شده و انتظارات آن‌ها به شدت در حال افزایش است. کوچکترین غفلتی منجر به نارضایتی مشتری ، قطع ارتباط او با ما و جذب او توسط رقیبان می شود و این در واقع شکستی بزرگ برای کسب و کار ماست و تداوم این شکست ها منجر به مغلوب شدن در جنگ و مرگ کسب و کار ما خواهد شد. در واقع می توان گفت مشتری به عنوان کسی که حیات کسب و کار ما به او وابسته است مهمترین سرمایه سازمان ما به شمار می رود و امروزه حفظ و افزودن به این سرمایه اولویت اصلی سازمان های پیشرو در بازار است.

سوال همیشگی صاحبان کسب و کار این است که چگونه می توان این سرمایه بزرگ راحفظ نموده و به آن افزود؟ برای جواب دادن به این سوال و با توجه به لزوم توانمند سازی بدنه فروش و تقویت ساختار ارتباط با مشتری در دنیای کسب و کار کنونی، روزنامه اقتصادی آسیا در نظر دارد با حمایت علمی اتحادیه خدمات آموزشی استان و همکاری گروه وب مارکتینگ بین الملل کلینیک آموزشی

" پرورش مهارتهای فروش "
را برگزار نماید .


امیدواریم با حضور فعالان عرصه فروش اعم از بازاریابان ، مدیران فروش ، مدیران بازرگانی ، دانشجویان حوزه کسب و کار و فعالان حوزه خرده فروشی و ... در تحقق اهداف خویش گامی به پیش رویم.

 

مشخصات دوره:

  • سخنران : دکتر هادی شاهی 
  • زمان پنجشنبه 21/03/94 – ساعت 18 الی 21
  • صدور گواهینامه حضور در کلینیک از سوی اتحادیه خدمات آموزشی استان
  • هزینه ثبت نام : هفتصد هزار ریال – واریزی به کارت شماره 8168-1351-4610-6393 به نام سید محسن رضوی گوارشک ( روزنامه اقتصادی آسیا ،سرپرستی خراسان رضوی )
  • متقاضیان می بایست جهت ثبت نام با شماره 38799710 و یا شماره موبایل 09156445616 (سرکار خانم نقوی) تماس گرفته و به صورت تلفنی ثبت نام نمایند .
Web Analytics