Print

ثبت نام دوره جدید AutoCad با تدریس مهندس رجبلو

on .

ََAuto cad
 
 
 
اتوکد نام نرم‌ افزاری است که برای ترسیم نقشه‌ های مهندسی و صنعتی به کار میرود. این نرم افزار از محصولات شرکت آمریکایی اتودسک است که از سال 1982 تا به امروز در نسخه های گوناگون تولید شده است. کاربران AUTOCAD امکان استفاده از محیط های دو و سه بعدی را دارند. به طور کلی میتوان AutoCad را جایگزینی عالی برای میز و وسایل نقشه کشی مهندسان دانست.نرم افزار AutoCAD یکی از مهمترین و پرکاربردترین نرم افزارهای طراحی های دو و سه بعدی و همچنین ترسیم فنی است.نرم افزار اتوکد بگونه ای قدرتمند و حرفه ای طراحی شده است که هر دو معنی Design و Drafting را در قالب ساختاری پیچیده و قدرتمند بطور کامل معنا می کند.


 
بازار کار نرم افزار اتوکد Auto CAD چیست؟
 
کاربردهای بیشمار این نرم افزار، زمینه ساز اشتغال بخش عمده ای از کاربران کامپیوتر بوده و می توان این نرم افزار قدرتمند را بعنوان یک بنگاه اشتغال زایی حرفه ای معرفی کرد.
بنابراین، فراگیری نحوه استفاده از این نرم افزار قدرتمند به شما کمک می کند تا هر چه سریع تر مسیر صحیحی را برای کسب در آمد انتخاب کرده و به سوی آن حرکت کنید.
 
 
محیط های کاری نرم افزار اتوکد Auto CAD چیست؟
 
نرم‌افزار اتوکد دارای ۳ محیط اصلی می‌باشد که عبارتند از:

۱- محیط دوبعدی، AutoCAD Classic

۲- محیط سه بعدی، 3D Modeling

۳- Drafting & Annotation
 
 
اتوکد و دوره آموزشی نقشه کشی ساختمان
 
اتوکد و دوره آموزشی نقشه کشی ساختمان نرم افزار اتوکد بهترین برنامه نقشه کشی و طراحی ساختمان در دنیاست که مجهز به قدرتمندترین، انعطاف پذیرترین و عالی ترین ابزارها در صنعت نقشه کشی می باشد.
 
 
اتوکد و دوره آموزشی نقشه کشی صنعتی
 
پیشرفت و توسعه روزافزون محصولات صنعتی باعث شده تا برای سهولت و افزایش دقت در تولیدات صنعتی، طرحهای اولیه بصورت نقشه های دو بعدی مستند سازی شوند.
 
 
ترسیمات سه بعدی در اتوکد :

در نرم افزار اتوکد  ترسیمات سه بعدی نیز انجام می گیرد که در این دوره در مورد ترسیمات سه بعدی اتوکد توضیحات لازم ارائه خواهد شد؛ اما لازم به ذکر است که نباید توقعی که از نرم افزارهای سه بعدی ساز مانند 3D Max می رود را از این نرم افزار داشته باشیم. اما اتوکد به نوبه خود دارای محیط سه بعدی جالب و جذابی می باشد.
 
 
 
آنچه در این دوره می ‌آموزید:
 
 
 
Autocad 1

 

 

اطلاعات برگزاري دوره:

استاد دوره:خانم مهندس رجبلو
ایام برگزاری: پنجشنبه ها
ساعات برگزاری: 9:00 الی 13:00 
اولین جلسه: پنج شنبه مورخ 1395/08/06
مدت زمان دوره: 40 ساعت
نحوه برگزاری آزمون: پروژه محور
 
 
 
کارشناس دپارتمان آموزش انفورمانیک بین الملل
مهندس شبنم افشاریه
 
Web Analytics