Print

در بین الملل طراح وب حرفه ای شوید...

on .

 

imagesCA5SUC29
 
تاثیر سایت در اطلاع رسانی:
داشتن یک سایت مانند داشتن یک کاتالوگ است اما با مزایای فراوان دیگر. یک کاتالوگ می تواند شامل تصاویر و متون باشد اما یک سایت میتواند از تصاویر، متون، فیلم و صوت و یا انیمیشن نیز بهره بگیرد بنابر این امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب تر را می دهد. برای طراحی، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ نیاز به هزینه است اما برای یک سایت فقط کافیست هزینه ای بسیار پایین برای طراحی و نگهداری آن پرداخت شود و بعد از آن در طول سایت هزاران و یا میلیونها کاربر می توانند بارها و بارها از آن بازدید کنند.
از دیگر مزایای داشتن یک وب سایت می توان به ایجاد قابلیتهای جدید تبلیغاتی؛ در دسترس بودن؛ فعالیت در خارج از مرزهای جغرافیایی و  درآمد زایی از طریق مشتریان آنلاین اشاره کرد.
lady-with-laptop:
 

بدینوسیله باطلاع  خانواده بزرگ بین الملل می رساند ثبت نام دوره CIW - Designing از هم اکنون آغاز گردید.

 معرفی دوره:

Master CIW Designer، مهمترين مدرک شرکت پروسافت در زمينه طراحی وب می باشد و بيانگر تسلط كامل فرد به طراحي و پياده سازي سايتهای وب بوده و جهت آندسته از افرادی طراحی شده است كه توانائی طراحی ساختار وب، اسکريپت نويسی ،ايجاد مولتی مديا و اعمال استانداردها و تکنولوژيهای تجارت الکترونيک را دارا می باشند. پروسافت ارائه کننده انواع مدارک معتبر بين المللی IT با سمتهای شغلی متنوع می باشد که معروفترين و رايجترين مدرک آن ،مدرک طراح ارشد وب يا Master CIW Designer می باشد.
(Master CIW Designer ) راهيست به سوی تربيت يک طراح وب موفق، یک مدير خلاق،يک متخصص تجارت الکترونيک و يا يک کارگردان هنری وب متبحر.
 

مشخصات دوره:

نام دوره: CIW Designing
مدت دوره : 60 ساعت
مدرس دوره: جناب آقای مهندس رزمخواه . جهت مشاهده رزومه استاد اینجا کلیک نمایید.
زمان دوره: چهارشنبه ها 21 - 16

شروع دوره: 92/08/29
مهلت ثبت نام: دوشنبه 92/08/21
 
 
 
علاقمندان جهت ثبت نام می توانند با کارشناس واحد آموزش سرکار خانم مهندس جهان یار تماس حاصل فرمایند.
 
موفق و پایدار باشید.
روابط عمومی مجتمع انفورماتیک بین الملل
Web Analytics