Print

Uluslararası Enformatik Sitesi Hakkında

 Uluslararası Enformatik Sitesi Hakkında

Uluslararası Enformatik Sitesi gelişen yeni teknoloji yaklaşımıyla IT bölümünde , uzman kişileri yetiştirme alanında teknoloji bilim ve iletişim konusunda 2002 yılın Nisan ayında faaliyete başladı ve uygun yatırımlar ve uzman , mutaahhüt personel ve müdüriyet kadronun hırs ve çabasıyla  kısa sürede IT eğitiminde Hurasan ilinde  öncülerden birisine dönmüştür .

Başlangıçta bu ticari topluluk, Mehregan Anonim firma türüyle faliyete geçmişdi ki başlangiçtan bir sene sonar Kooperatif ve Kolektif şirkete dönmüşdur . Talie Uluslararası İletişim ve Bilim teknoloji Kooperatif , 19858 tescilli numarasıyla ve Uluslararası Enformatik Siesi ticari adıyla faaliyete devam etmişdir ve faaliyette olan yılarında binlerce uzman kişileri çeşitli IToryantasyonlarında eğitmişdir .

Eğitim alanında , bu merkezde uzman ve deneyimli öğretmenleri ki hepsinin akademik yükseköğretim ve uluslararası çeşitli dereceleri olan , Maykrosoft , Sisko , Orakel , Prosaft ve Kamptianın tüm kursları ve dönem başlıklarını yapmaktadır . Ayrıca bu eğitim sitesi 2004 de Testing Center lisansını ICDL lin dünya dernek temsilcisinden alarak  , İranda ICDL lin tüm kurslarının lisanslı sınav ve eğitim merkezi olarak tanılınıyor  .

Ayrıca bu sitenin yürütme departmanı çeşitli projeleri ve kuruluşların bilgisayar ağları bölümünde uygulama , yapılandırma ve  kuruluşların ticari sitelerin web disaynını yaparak , bir kutup ve yürütme merkezi olarak  alınıyor .

Uluslararası bölümünde bu site yüzlerce örenciyi eğitim ve uluslararası derece almaları için Türkiye , Suudi Arabistan , Malezya ve Ermenistana göndermiş ve bu konuda bir kaç komşu ülkenin eğitim merkezlerile işbirliği anlaşmaşı imzalamışdır .

Bu uluslararası sitenin hedef ve nihai amacı , IT hizmet bölümünde  bir dünya markası olmaktır ki Allahın izniyle ve uluslararası personelin yardımıyla bu amac en kısa sürede elde edilecektir .

 

Web Analytics