پرش به محتوا

مختصری درباره بین الملل

گام های نخست راه اندازی مجتمع انفورماتیک بین الملل با برند i3center در اردیبهشت سال ۱۳۸۰ با ارائه خدمات و آموزش های تخصصی در حوزه آموزش دوره های فناوری اطلاعات یا (فناوری اطلاعات ، ارتباطات و امنیت) برداشته شد. مجتمع بین الملل پس از ۲۰ سال فعالیت پیوسته ، درحال حاضر یکی از بهترین موسسه های آموزشی حوزه فناوری اطلاعات در ایران است. این مجموعه با هدف معرفی دانش های IT و ایجاد زمینه مناسب برای تربیت نیروهای مناسب ، کار خود را آغاز کرده است و همیشه در طول دوران فعالیت خود یکی از پیشگامان صنعت IT در کشور بوده است. در این مدت بیش از ۱۵۰ دوره آموزشی در زمینه های مختلف برگزار نموده است و با دریافت بیش از ۱۲ عنوان مجوز ، بکارگیری اساتید مجرب و استفاده از جدید ترین متدهای آموزشی مطابق با استانداردهای بین المللی تبدیل به یکی از برترین موسسه های آموزشی کشور در حوزه IT شده است .

چرا مجتمع انفورماتیک بین الملل؟

هیچ موفقیتی ، اتفاقی نیست!

سال همراهی شما
۰
دانشجوای فارق التحصیل شده
K ۰
استاد
۰ +
شریک تجاری
۰ +

در بین‌الملل ، برآنیم تا با در دست داشتن منابعی برای رشد ، تحول وایجاد الگوهای آموزشی (ارزشی) صحیح در حوزه آموزش منشا نوآوری (ابتکار، ابداع، اختراع، بدعت، نوآفرینی)باشیم

— دکتر عباس پورفرخی —

چرا بین الملل را انتخاب کنیم؟

مجتمع بین المللی انفورماتیک با بهره گیری از ۲۲ سال تجربه فعالیت مستمر در حوزه برگزاری دوره های بین لمللی ، جزء بهترین مراکز آموزشی به دلیل ارائه کیفیت بالا در مقوله خدمات (آموزشی) قرار گرفته است . امکانات و تجهیزات در کیفیت آموزش بسیار مطرح است که در مجتمع بین الملل بهترین سطح امکانات و تجهیزات ، برای تدریس به کار گرفته شده است . این مرکز با داشتن لابراتوارهایی که به طور ویژه برای برگزاری دوره های شبکه و ITمجهز به کلیه امکانات کمک آموزشی گردیده است ، ههمواره تلاش کرده فضای مناسبی را برای یادگیری فراهم آورد. کلیه دوره هایی که در این دپارتمان تدریس می شوند بر اساس استانداردهای بین المللی هستند و به صورت عملی ، کاربردی و پروژه محور طراحی شده اند . مجتمع بین الملل با توجه به هدف والای خود برای شکوفایی استعداد های شما‌ تلاش می کند و تا کنون بسیاری از دانشجویان و متخصصان داخل وخارج از کشور در رشته کامپیوتر را تحت آموزش های خود قرار داده است. این مرکز توانسته است ضمن جلب اعتماد عمومی ، خدمات آموزشی خود را در اختیار علاقه مندان قرار دهد و در تمام برنامه ها و خدمات خود روحیه حرفه ای بودن را در میان کارکنان و فراگیران می پروراند . برگزاری آزمون های بین المللی با هدف سنجش دانش متقاضیان به صورت رسمی و اخذ مدرک معتبر بین المللی برای دانشجویان این مرکز (موسسه) و عموم دانشجویان برگزاری آزمون پایانی به زبان انگلیسی از روی معتبرترین تست های تایید شده ی تست سنترهای بین المللی ارزشیابی نهایی دانش پذیران بر اساس ترکیبی از فعالیت های کلاسی، پروژه های عملی و آزمون های مستمر خدمات اعزام تور به خارج از کشور جهت اخذ مدارک بین المللی (رجیستر آزمون – اسکجوآل – پرداخت هزینه های دلاری – رزرو بلیط هواپیما و هتل – همراهی و سرپرستی تیم توسط مدیران مجموعه) استفاده از بیمه آموزشی (بدین ترتیب که دانش پذیر پس از اتمام دوره آموزشی چنانچه نیاز به بازآموزی داشت با ارائه معرفی نامه از محل کار می تواند برای بار دوم تنها با پرداخت ۱۰% از شهریه کل دوره در همان دوره حضور یابد)

با تیم بین الملل آشنا شوید

دکتر عباس پورفرخی

دکتر عباس پورفرخی

مدیرعامل
مهندس اعظم خان احمدی

مهندس اعظم خان احمدی

رئیس هیئت مدیره
مهندس کوروش کیانی
مدیر فنی وب
مهندس مرجان سیمایی

مهندس مرجان سیمایی

مسئول آموزش
مهندس نجمه اسماعیل زاده

مهندس نجمه اسماعیل زاده

مسئول آزمون
آقای محمد ناصری

آقای محمد ناصری

کارپرداز

مجوزها و افتخارات بین الملل